Gaz Armatürleri

    Bütün sektörlerde olduğu gibi gaz armatürleri imalatında da STAR marka Kayar Otomat Tezgahları gerek hızlı imalat yapabilme kapasitesi gerekse hassas toleranslarda parça işleyebilme kabiliyetleri ile en fazla tercih edilen marka olmuştur. Star’ın eksenler arasındaki haberleşme, senkranizasyon ve boştaki hızı seri imalatlı parçalarda diğer kayar otomatlara göre %12-% 27 arasında daha hızlı parça üretme süreleri olduğunu görmektesiniz. Bu süreler yıl bazında değerlendirildiği zaman toplam işletme maliyetinizde ciddi oranda kar sağladığını gözlemektesiniz.

Özellikle gaz memeleri ve enjeksiyon memelerinde bulunur. 0,1 mm ye kadar olan deliklerin delinmesinde star tezgahlarının gövde yapısı maksimum rijitliği sağlamakta ve problemsiz şekilde imalat yapmanızı sağlamaktadır.
Kayar otomattan çıkan parçaları tek tek kontrol etmek çok zordur. Çünkü bazı parçaların üretim süreleri 7-8 sn ler seviyesindedir. İşte burada makinenin tekrarlama hassasiyeti sizler için inanılmaz bir önem taşımaktadır. Star Kayar Otomat kırlangıç kızak yapısı sayesinde, çalışma esnasında oluşabilecek ısıl genileşmelere maruz kalmadan, Ölçü hassasiyetleriniz değişmeden sizlere rahat ve huzurlu bir imalat zevki yaşatmaktadır.

Share