You Have 0 Item in your Cart. Price is 0.00

Ürünler

14 Oca

ST-38

ST-38: Güç, hız ve performansın mükemmel kombinesi. Son derece karmaşık parçalar işleyebileceğiniz bir makine ama aynı zamanda FANUC kontrol paneli ile kolay programlanabilme özelliği.

Read More
14 Oca

ST-20

ÇOK YÖNLÜ ECAS 20T TAKİPÇİSİ Yeni ST-20 pek çok olanak sunuyor.(8 istasyonlu 3 bağımsız taretle işleme imkanı.)Taretler için motor gücü 2,5 kW ve son teknoloji ürünü olan FANUC 31i-B5 kontrolü paketi tamamlıyor.

Read More
14 Oca

SR-38

Büyük çaplarda ki kompleks iş parçalarının daha yüksek verimlilik, hassasiyet ve özelliklerde üretilebilmesi hedeflenmiştir.

Read More
14 Oca

SR-32JN

SR-32JN, Yüksek performans elde etmek amacı ile, spindle devir ve gücü, Canlı takım devir ve gücü; ve özel gövde tasarım ile müşteri ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Read More
14 Oca

SR-32J

SR-32J, Yüksek performans elde etmek amacı ile, spindle devir ve gücü, Canlı takım devir ve gücü; ve özel gövde tasarım ile müşteri ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Read More
14 Oca

SR-20JN

SR-20JN Bütün teknik özellikleriyle SR-20J modelinin aynısıdır. Sadece Guide Bush ünitesinin olmaması makinayı otomat haline dönüştürmüş ve torna mantığıyla çalışmasını sağlamıştır.

Read More
14 Oca

SR-20J

SR-20J nin yüksek performansı sizi de memnun bırakacak. Daha fazla işlem kabiliyeti ve optimal kinematiği ile çok daha ekonomik çözümlere ulaşabilirsiniz.

Read More

Designed by; 3d Fabrika