You Have 0 Item in your Cart. Price is 0.00

Medikal Parçalar

Diş İmplantı Nedir?
    Omurga ameliyatlarında implant kullanımı 18. yüzyılda başlamış olup çeşitli deneyler ve uygulamalar sonununda gelişerek günümüze kadar ulaşmıştır.
    Platin ameliyatları;
    Omurga kırıkları, bel kayması, ya da tümör veya enfeksiyon nedeni ile oluşan omurga çökmelerinde veya dar kanal nedeni ile ameliyatla fazla kemik kaldırılmışsa omurgaya destek vermek için implantlama işlemi yapılır.
Medikal İmplantların çoğu tornalama merkezli tezgahlarda üretilir. Son derece hassas ve hatasız üretim yapılması gerekmektedir.Bu nedenle dünyanın önde gelen medikal imalatçıları omurga implantları Star marka kayar otomatları tercih etmektedir. Bunun nedeni ise; Star tezgahlarının yüksek kapasiteli canlı takım motor güçleri ve Titreşimi önleyen gövde yapısıdır. Bu özellikler sayesinde üretilen spinal implanların yüzeyleri çok daha temiz çıkmakta ve biomekanik testlerde yüksek mukavamet göstermektedir. Sonuç olarak malzemenin yapısını bozmadan, çok dar toleranslarda çalışabilme kabiliyeti ve tekrarlama hassasiyeti ile implant parçaları üretiminde Star kendini bütün dünyaya ispatlamıştır.  
1%

Güven

1%

Kalite

1%

Hizmet

1%

Müşteri Memnuniyeti

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Siz değerli müşterilerimizin soru ve taleplerini dinliyor, en hızlı şekilde cevaplıyoruz.
Tüm soru ve talepleriniz için..

+90 216 693 02 44 or İletişim

Designed by; 3d Fabrika