You Have 0 Item in your Cart. Price is 0.00

Hakkımızda

Kurulduğu günden bu yana sadece kayar tezgahlarının satışı ve eğitimi ile ilgilenen firmamız,Türkiyenin sadece Kayar otomat satışı yapan TEK firmasıdır.Bu ayrıcalık beraberinde bizleri ,her geçen yıl türkiyede satılan kayar otomat pazarından daha fazla pay alarak,bu alanda lider konuma gelme imkanıda sağlamıştır.Bununla beraber alanında uzman eğitmen ve teknik servis personelleri yetiştirerek Türkiyenin kayar otomat alanında en iyi teknik ekibine de sahip olmuştur.

Müşterilerimize daha hızlı hizmet verebilmek adına ;İstanbul dışında Ankara, Bursa ve İzmir de bulunan bölge müdürlüklerimizle müşterilerimize kendi bölgelerinde satış ve satış sonrası teknik hizmetler konularında hizmet vermekteyiz

Bütün bu hizmetlerin yanı sıra firmamız her zaman müşteri ihtiyaçlarını takip etmekte ve bu ihtiyaçlara cevap verebilmek adına hep yeni projeler ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Bunlardan en önemlisi olarak gördüğümüz Kayar Otomat Okulu ,tamamen kayar otomat alanında teknik personel yetiştirmek adına 14 Nisan 2016 tarihinde sanayicilerimizin hizmetine sunulmuştur.Bu Okulun en önemli özelliği teorik eğitimiz yanı sıra uygulama Eğitimininde En son teknoloji Star SR20RIV modelinde yapılıyor olmasıdır.

Kurulduğu günden bu yana ek çok ilke imza atarak kurulan Star Group Makina A.Ş, bugün geldiği noktada Kayar Otomat Alanında Gerek sektör bazlı Gerekse Türkiye genelinde en çok tercih edilen ve tavsiye edilen firması haline gelmiştir. Profesyonelliği, kalite ve güvenilirliği benimseyen firmamız, eğitim programları, uygun fiyat politikaları ve kampanyalarıyla tüketicisini destekleyerek zamanında teslimat ve satış sonrası destek ilkesiyle kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Image

%100 Müşteri odaklı çalışarak, teknolojik gelişmeler ışığında firmaların imalat süreçlerindeki olumsuzlukları tespit ederek, iyileştirmelerde bulunmak amacıyla uygun makina ve ekipmanları tedarik etmek. Müşterilerimize koşulsuz destek sağlamak.

VİZYONUMUZ

Image

CNC Takım Tezgahları sektöründe önde gelen firmalar arasında yer alarak sektörün daha canlı , dinamik ve rekabetçi olmasına katkıda bulunmaktır. Biliyoruz ki rekabet arttıkça bundan Türkiye Sanayicisi fayda elde edecektir

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Siz değerli müşterilerimizin soru ve taleplerini dinliyor, en hızlı şekilde cevaplıyoruz.
Tüm soru ve talepleriniz için..

+90 216 693 02 44 or İletişim

Designed by; 3d Fabrika