You Have 0 Item in your Cart. Price is 0.00

Maktek 2014
STAR ailesi olarak, 14-19 Ekim 2014 tarihleri arasında gerçekleşen MAKTEK Avrasya 2014 - Takım Tezgahları, Metal-Sac İşleme Makinaları, Tutucular-Kesici Takımlar, Kalite Kontrol-Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı'na katıldık. Siz Değerli konuklarımızı standımızda ağırlamaktan onur duyduk.
Konmak 2014
24 – 27 Nisan 2014 tarihleri arasında gerçekleşen Konya 11. Uluslararası Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Delme, Kesme, Teknolojileri, Malzemeler, El Aletleri, Hidrolik ve Pnömatik Fuarına katıldık.
Bursa Metal İşleme Teknolojileri Fuarı 2015
Bursa Endüstri Zirvesi çatısı altında eş zamanlı hazırlanan Fuarlar, 2015 yılında 7 ayrı salonda 21 ülkeden 605 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile 40 bin m2 alanda hazırlanan Bursa Endüstri Zirvesi Fuarları büyük ilgi gördü. Fuarlar 48 ülkeden gelen 52.770 kişi tarafından ziyaret edilerek ekonomiye büyük katkı sağladı.
3T İzmir Fuarı 2015
13. Uluslararası Metal İşleme, Kalıp, Otomasyon ve Kaynak Teknolojileri Fuarı–3T 2015, İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda yapldı. Bilgisayar kontrollü son teknolojiye sahip makineler, kalıp ve kalıp tasarımları ve otomasyon teknolojilerinin bir arada sunulduğu fuar dört gün sürdü. Fuarın sanayicilere inovasyon, kalite, düşük maliyet, rekabet alanlarında çözüm ortağı olduğuna dikkat çeken Yağmur Fuarcılık Genel Müdürü Yüksel Kaya, katılımcı ve ziyaretçilere en hızlı gelişme potansiyeline sahip pazarlarda iş fırsatları sağladıklarını söyledi. STAR CNC Türkiye olarak stanttımızı ziyaret eden tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.
Konmak 2015
KONMAK 2015 Konya 12.Uluslararası Metal İşleme Teknolojileri Fuarı, 30 Nisan - 3 Mayıs 2015 tarihleri arasında TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi'nde gerçekleştirildi. Anadolu'nun üretim üssü ve ülkemizin KOBİ Başkenti Konya'da bu yıl 12.kez gerçekleştirilen fuar, 4 gün boyunca sektörün lokomotif firmalarının görkemli buluşmasına ev sahipliği yaptı. Star CNC Türkiye olarak KONMAK 2015'de ürünlerimizi Türk sanayisiyle buluşturmanın keyfini yaşadık. Standımızı ziyaret eden herkese çok teşekkür ederiz.
Konmak 2016
Anadolu’nun üretim üssü ve ülkemizin KOBİ Başkenti Konya’da bu yıl 14.kez “gerçekleştirilecek fuar, 4 gün boyunca sektörün görkemli buluşmamsına ev sahipliği yapacaktır. Her yıl olduğu gibi 2017 yılında da yüzlerce markanın, binlerce, makine, malzeme, ekipman, donanım ve teknolojilerinin sergileneceği fuar, sadece Konya ve bölgesine değil ülke ekonomisine de olumlu katkılar sağlayacaktır.

Kayar Otomat Okulu

KAYAR OTOMAT OKULU projemiz ile alakalı gösterilen yoğun ilgi, destek ve öneriler için kıymetli sanayicilerimize, çözüm ortaklarımıza ve tedarikçilerimize gönülden teşekkür ediyoruz. Kayar otomat sektörünün Japon Devi olarak tanıdığımız STAR micronics firması Türkiye’de faaliyet göstermeye başlamasından bu yana Satış, Servis ve yedek parça hizmetlerinde üstün tecrübe sahibi olan ve sadece kayar otomat tezgahları alanında eğitim almış ve kendini bu alanda geliştirmiş olan ekibimiz ile Bu güne kadar çok sayıda kayar otomat operatörü yetiştirip piyasaya kazandırmış bulunuyoruz. Ancak bu operatör eğitimlerini bu güne kadar müşterimizin firmasında ve müşterimizin tezgahını kullanarak yani kısacası müşterimizin olanaklarından faydalanarak vermeye çalışıyorduk ve buda yararın yanında aşağıdaki durumlarada neden olmaktaydı;
  • -Eğer makine durdurulup eğitim verilir ise bu durumun üretim kaybı ve zaman kaybına neden oluyor.
  • -Eğer makine devreye alınıp eğitim yapılır ise bu eğitimde sadece teori de kalıp uygulamada sıkıntılara neden oluyor.
  • -Operatörün bilgi seviyesini tespit etmeden verilen eğitim çoğu zaman bilgi karmaşasına neden oluyor buda operatörün kendisine verilen eğitimin en fazla %30 unu anlamasına neden oluyordu.
Bu gün yukarıda bahsettiğimiz eğitim sorunlarına ve kayar otomat alanında yetişmiş personel sıkıntısına çözüm olabilmesi adına kayar otomat okulu projemizi hayata geçirdik. Bu Okulun işleyişi hakkında bilgi verecek olursak; Okulumuzun amacı tamamen kayar otomat tezgahlarına hakim makinalarımızın özelliklerini %80 , %90 , %100 verimlilikle kullanabilecek eğitimli KAYAR OTOMAT OPERATÖRLERİ yetiştirmektir. Okulda 5 ayrı seviye bulunmaktadır. Her öğrenci seviye tespit sınavından almış olduğu nota göre bu 5 seviyeden birine yerleştirilir. Her seviyenin eğitim süresi 5 gündür, Bu 5 günlük dönemde hem teorik hem uygulamalı eğitim almakta ve hergün o gün aldığı eğitim ile alakalı sınav olmaktadır. Verilen eğitimler ile birlikte 5. Seviyenin sonunda kayar otomat tezgahlarına tam anlamıyla hakim bilinçli bir operatör yetiştirmiş olmayı hedefliyoruz..

Maktek 2016

Dünya makine devlerinin katıldığı ve yeni sanayi devriminin öncü makinelerinin sergilendiği MAKTEK Avrasya 2016 Fuarı, 11-16 Ekim 2016 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşti. Bu yıl 65 ülkeden ve sektör temsilcileri ile Türkiye’nin 71 ilinden 60 bini aşkın ziyaretçi fuara katıldı. 3 bin marka yeni ürünlerini ilk kez MAKTEK Avrasya’da sergiledi. Almanya, İspanya, Çin, Tayvan, Hindistan, Güney Kore, Japonya, İtalya gibi bu sektörlerde söz sahibi ülkeler fuardaki yerini aldı. Fuar döneminde gerçekleştirilen ticaretle 1 milyar liralık iş hacmine ulaşıldı. Star Kayar Otomat olarak 364 m2 lik standımızla Maktek 2016 Fuarında başarı ile yerimizi aldık.
1%

Güven

1%

Kalite

1%

Hizmet

1%

Müşteri Memnuniyeti

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Siz değerli müşterilerimizin soru ve taleplerini dinliyor, en hızlı şekilde cevaplıyoruz.
Tüm soru ve talepleriniz için..

+90 216 693 02 44 or İletişim

Designed by; 3d Fabrika