You Have 0 Item in your Cart. Price is 0.00

Yüksek Basınç Pompaları

 • Rakiplerinden daha hızlı ol,
 • Kesici takım ömrünü uzat,
 • Takım maliyetini düşür,
 • Aynı sürede, ürettiğin parça sayısını arttır,
 • Daha hassas yüzeyler elde et,
Verimlilik artışı: %200 Yüksek basınç pompası talaş kontrolünü iyileştirerek, daha iyi parça yüzeyi elde edilmesini sağlar.

Yüksek Hızlı İş Mili

   STAR CNC Kayar Otomat için  Star CNC Tezgahlarında küçük motorlu geniş bir yelpazede sunuyor. Özellikle otomatik torna için tasarlanmış döner dağıtıcı kadar kullanımına izin verir
 

Tutucular

  Star kayar otomat tezgahlarda kesici takımlarına rahatlıkla, sağlam ve emniyetli bir şekilde bağlanmasını sağlayan takım tutucular aşağıdaki gibidir:
  Sabit Takım Tutucu
  Dönem Takım tutucu
  PRECIFLEX
  DECOFLEX

Talaş Konveyörü

Dip kazmalı Talaş Konveyör
  Bu konveyör Dökme demir, çeşitli pirinç alaşımları, alüminyum alaşımları, malzemelerden çıkan ince talaşların soğutma metaller ve çeşitli kompozit sinterlenmiş / kesme sıvsından ayrıştırılarak tezgâhın dışına taşınmasında ve honlama sistemlerinde kullanılan kumun taşınmasında kullanılabilen konveyörlerdir.  İstenilen açı ve ölçülerde aynı zamanda da talaş taşıma kapasitesine göre imal edilebilir.Konveyör enerji beslemesi dış hattan alinabilecegi gibi tezgah enerji ünitesinden de alınabilir.
  Standart Talaş Konveyör
Bu konveyör transmisyon çeliği, imalat çeliği, alüminyum ve alaşımları v.b metaller ile teflon ve derlin gibi plastik malzemelerden çıkan kaba talaş ve orta kaba talaşların soğutma/kesme sıvısından ayrıştırılarak tezgâhın dışına taşınmasında kullanılan konveyörlerdir. Çelik paletli konveyörler, istenilen açı ve ölçülerde ve de talaş taşıma kapasitesine göre imal edilebilir. Konveyör enerji beslemesi dış hattan alinabileceği gibi tezgah enerji ünitesinden de alınabilir.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Siz değerli müşterilerimizin soru ve taleplerini dinliyor, en hızlı şekilde cevaplıyoruz.
Tüm soru ve talepleriniz için..

+90 216 693 02 44 or İletişim

Designed by; 3d Fabrika